نمایشگاه شهرهای هوشمند-دهلی نو- خرداد 98- فرصتی برای ورود شرکت های ایرانی به پروژه های شهر سازی هندوستان

توسطمدیر عامل

نمایشگاه شهرهای هوشمند-دهلی نو- خرداد 98- فرصتی برای ورود شرکت های ایرانی به پروژه های شهر سازی هندوستان

هند تحت برنامه Smart Cities Mission متعهد هست 100 شهر هوشمند با سرمایه گذاری حدود 30 میلیارد دلار ایجاد کند. در همین راستا نمایشگاه Smart Cities India از سال 2015 با تمرکز بر محورهای اصلی ایجاد شهر هوشمند یعنی ساختمان ، انرژی‌، حمل و نقل و آب برگزار می گردد. این رویداد، هم اکنون بزرگترین نمایشگاه تجاری در این حوزه در آسیا است. نمایشگاه Smart Cities India توسط سازمان توسعه تجارت هند، وزارتخانه اقتصاد و گروه نمایشگاه‌های هند برگزار می‌شود این نمایشگاه زیر ساختی را ایجاد می کند تا مدیران شهری، شرکت های دولتی، برنامه ریزان، معماران، گروه‌های اجتماعی و صنعتی، کارشناسان، کارآفرینان، شرکت‌های حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، ساختمان، انرژی، حمل و نقل و  صنایع آب، ضمن ارائه خدمات و محصولات خود از تجربه‌های دیگر شرکت‌ها و سازمان‌ها در تسهیل و اجرای پروژه‌های شهری خود استفاده کنند. چهارمین دوره این رویداد با جضور 377 شرکت، 291 سخنران و 16 هزار بازدیدکننده از 42 کشور، در می 2018، در دهلی نو برگزار گردید. بعلاوه کشورهایی مانند چین، تایوان و مرکز فناوری و تجارت اروپا در قالب پاویلیون شرکت ها و سازمانهای خود را معرفی نمودند.

پروژههای شهر هوشمند در هند در قالب مناقصه به شرکت های (Project Management Companies (PMC واگذار می گردد. شرکتهای مذکور این پروژهها را بر اساس تواتمندی به شرکتهای دیگر واگذار می کنند. شرکت های PMC هم بعضا در نمایشگاه غرفه دارند و هم  برای عقد قرار داد از نمایشگاه دیدن میکنند. لذا این نمایشگاه فرصتی مغتنم برای سازمانها و شرکتهای ایرانی است، تا ضمن معرفی محصولات و توانمندی‌های خدماتی خود، از فرصت عقد قرارد با شرکتها و سازمانهای هندی برای اجرای طرحهای کلان توسعه شهرهای هوشمند هند استفاده کنند. بر اساس نوع فعالیت شرکت ایرانی، امکان هماهنگی برای جلسات B2B با شرکت های فعال هندی فراهم هست. در حاشیه نمایشگاه، کنفرانسهایی نیز مشتمل بر جلسات متعدد برگزاری می گردد که  ضمن ایجاد فرصت گفتگو، امکان معرفی سازمان ها و انتقال تجربیات را فراهم می کند.

شرکت توسعه فناری و تجارت  بین المللی کاسپین با همکاری شرکت مدیریت صادرات هوشمند کاران دانش، ضمن ارائه خدمات رزو  و طراحی  غرفه، هماهنگی استقرار، رفت و آمد به نمایشگاه، هماهنگی جلسات B2B  و هماهنگی معرفی سازمان/شرکت شما را در کنفرانس های جنبی فراهم می آورد.

 

درباره نویسنده

مدیر عامل administrator

دیدگاه‌ها بسته شده اند.